top of page

01. Design zastřešení vířivky NORDIC

Koncept zastřešení pro českou firmu Alukov a.s. Konstrukce je vyrobena z hliníkových profilů, kdy délka žádného dílu nepřesahuje 3 m. Střecha je zavěšená na ocelovém laně. Osa střechy je mírně vyvýšená, aby do stran odtékala dešťová voda. Stěny tvoří průhledné panely, které jsou upevněné do drážek profilů tak, aby se daly jednotlivě posouvat a vytvořily tak prostor pro vstup. Interiér může být vybaven doplňky, jako např. zavěšené ohniště.

02. Návrh podkrovního bytu Olomouc

Pro klienta v Olomouci jsme navrhli interiér bytu v podkroví rodinného domu. Během rekonstrukce byly hlavní otázky v uspořádání jednotlivých místností tak, aby se maximálně využila plocha podkroví a dostatečné prosvětlení interiéru. Zajímavostí jsou schody vedoucí z obytného prostoru do "galerie" nad chodbou.

03. Zastávka MHD pro hlavní město Praha

Přístřešek MHD byl navržen v rámci výběrového řízení, ve kterém jsme obsadili 5. místo. Středobodem návrhu zastávkového mobiliáře jsou lidé. Lidé, kteří v Praze žijí, pracují, cestují a používají MHD. Chceme, aby lidé skrze mobiliář vnímali MHD jako nejlepší způsob dopravy a užili si čekání o samotě nebo při rozhovoru s ostatními.

04. Design výstavního panelu

Pro výstavu Stavby čtvrtstoletí jsme navrhli sérii venkovních výstavních panelů, koordinovali výrobu a instalaci. Slavnostní zahájení proběhlo 2. 10. 2019 v Salla Terreně Senátu Parlamentu České republiky. Grafický design panelů navrhlo studio mowshe.

01. Zastřešení vířivky Nordic pro Alukov a.s.
02. Dispozice a interiér bytu v Olomouci
03. Zastávka MHD pro Prahu (soutěž)
04. Design výstavního panelu do veřejného prostoru

Přemýšlíte o spolupráci s designérem? Napište nám, a my vám rádi vysvětlíme, co vše tato spolupráce obnáší.

Návrhy interiérů nebo městský mobiliář? Ani drobná architektura nám není cizí. Máme za sebou mnoho různorodých projektů.

bottom of page