top of page

01. Rotisserie

Návrh příslušenství pro českého výrobce grilů Vulcanus®. Rotisserie je umístěna na multifunkčních podporách upevněných do otvorů v rozích grilu. Maso a uzeniny můžete grilovat ve třech úrovních nad ohněm.

02. Asado

Návrh příslušenství pro českého výrobce grilů Vulcanus®. Asado je jihoamerický způsob grilování masa, kdy je maso upevněné na kříž a nakloněné nad ohněm.

03. Návrh postele - Dolory

Návrh postele pro českého výrobce Blanář nábytek a.s. V procesu jsme využili metodu VIP - Vision In Product Design, pomocí které jsme navrhli produkt, který bude relevantní za 10 let. 

„V doméně spánek a odpočinek lidí chce firma Blanář, aby vybavení ložnice poskytovalo kvalitní přirozený spánek a bylo prostředkem k vyjádření společenského statusu.“

04. Zavírací pilník na nehty

Návrh plastového zavíracího krytu pro skleněný pilník na nehty pro českou firmu Blažek Glass s.r.o.

05. Robotizovaný sklad léků

Design krytů robotického skladu a podavače léků do lékárny. Soutěžní návrh pro italskou firmu Pharmathek, který se umístil na 3. místě.

06. Voronoi

Koncept vozu, který prezentuje možnosti generativních vzorů aplikovaných na přední a zadní světlomety, detaily interiéru a sedačky. Tyto parametrické vzory začínají být používány v automobilovém průmyslu, stejně jako v architektuře.

07. Jablotron ExCity

Pro českou firmu Jablotron Alarms a.s. jsme pomocí metody VIP - Vision In Product Design navrhli soubor výrobků domovního zabezpečení.

Obavy lidí v budoucím kontextu:

• informační přehlcení
• neefektivní využívání času
• neustálá rušení moderními technologiemi

Statement:

„V doméně zabezpečení domova chce Jablotron dodávat vyspělý systém, který uživatelé neruší, nezahlcuje a bezproblémově zapadá do každodenního života.“

08. 陽光

Návrh interiérových svítidel pro čínskou firmu Klumia Lightning - Huayi group.

09. Hidden essence

Návrh souboru interiérových svítidel s ústředním tříramenným prvkem. Prvek je použitý pro stropní, nástěnnou i stojací lampu.

10. Seyvester

Seyvester je pásový stroj na těžení dřeva v členitém terénu. Návrh vznikl jako skupinový semestrální projekt na Odboru průmyslového designu FSI VUT v Brně, jehož spoluautoři jsou designéři Jiří Malík a Tomáš Novotný. Hlavním tématem této vize je prozkoumání možností těžebních strojů v blízké budoucnosti včetně ovládacích prvků a grafického zpracování displejů.

11. Needle

Design kuličkové propisky a značkovače pro japonského výrobce psacích potřeb Zebra Co. Ltd. Návrh byl součástí souteže, ve které postoupil do druhého výběrového kola.

04. Pouzdro na skleněný pilník pro Blažek Glass s.r.o.
02. VULCANUS® Asado
03. Postel Dolory pro Blanář nábytek a.s.
01. VULCANUS® Rotisserie
05. Robotický sklad léků pro Pharmathek
06. Automotive koncept Voronoi
08. Návrh interiérových svítidel pro čínskou firmu Klumia
10. Koncept pásového stroje Seyvester
11. Psací potřeby pro japonského výrobce Zebra Co. Ltd.
07. Jablotron ExCity - koncepty produktů
09. Hidden essence - interiérová svítidla

Produktový design je naše gró.

Máte projekt, se kterým potřebujete pomoci?

Přemýšlíte o spolupráci s designérem? Napište nám, a my vám rádi vysvětlíme, co vše tato spolupráce obnáší.

bottom of page